Kurumsal

 1991 yılında ilk iş hayatımıza emprime baskı yapılan masaüstü ve ahtapot baskı makineleri ile kumaş üzeri su bazlı baskı işine başlamış bulunmaktayız.  Her geçen yıllarda teknolojinin ilerlemesi ve farklı baskı çeşitlerinin meydana çıkması ile emprime baskı işini yavaş yavaş sonlandırıp 1996 yılında tamamen bayrakçılığa geçmiş bulunmaktayız.  İlk Dijital bayrak baskı makinemizi 2007 yılında alıp, saatte 20 metre kare  Dijital Bayrak baskısı yapmış olsa bile teknolojiye azda olsa ayak uydurmaya başlamıştık. git gide siparişlerin artması ve müşterilerimizin fazlalaşmasında dolayı 2011 yılında iki adet 3,20 cm Tek parça kumaşa baskı yaparak 2015 yılı seçimlerinde 30 günlük süre içerisinde 1 milyon metrekare den fazla baskı yaparak tüm gazete ve Dergilerde firmamızın haberini yaparak bayrakçılık sektörünün sayılı firmalarından birisi olduk.

Zamanla … Kurumsal firmalara ve büyük Kamu Flama Bayrak  ihalelerine girip uygun fiyata ve zamanında teslim ederek sayılı kuruluşlar arasındadır.

2015 Yılından itibaren bayrakçılık sektöründe ilk olan kendi kumaşını kendi üretip,  Makam direklerini kendi yapan ve bir çok flama bayrak imalatını dışardan tedarik etmeden ucuza ve daha kaliteli ürünler üreterek siz saygı Değer müşterilerimize en iyi ürünü en ucuza pazarlamanın sevinci içerisindedir.

Flamacı bayrak firması olarak bizimle çalışan tüm Müşterilerimize teşekkür ederiz.

Araç çubuğuna atla